Македонски | Shqip | English |

BMW 320 d.136 ks

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 15 јан 13:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

2 999 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
BMW 320 d.136 ks.2000 g.
So mnogu oprema i mnogu socuvana i se plateni site davacki do registracija.
Нема посетени огласи
Кон почеток