Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 307 1,6HDI 80KW

Се продава од: Vlatko 09 јан 09:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 000 ЕУР   4 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
Peugeot 307 FACELIFT 2005 godina so najdobriot motor 1,6HDI i 110 KS.
Kolata e kompletno servisirana i redovno odrzuvana, registrirana so zelen karton do Juli 2017 godina.

FULL OPREMA I E DOSTA ZACUVANA.
Нема посетени огласи
Кон почеток