Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI 105

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 06 јан 09:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

4 999 ЕУР   5 700 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
VW GOLF 5 1.9 TDI 105 2004 kolata e donesena od italija plateni se site davacki do registracija .mnogu e socuvana so novi gumi.
Нема посетени огласи
Кон почеток