Македонски | Shqip | English |

Fiskalna Perfect S

Се продава од: Filip Risteski Вчера 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 000 МКД

Локација: Крушево
Производи : За продавници/бутици
Многу малку користена, има GPRS се што треба само да се фискализира
Нема посетени огласи
Кон почеток