Македонски | Shqip | English |

Volvo 240

Се продава од: ermin 09 јан 19:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 800 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Крушево
Стил на каросерија:
Марка: Volvo
Модел: 240
Volvo so edna godina registracija kolata e vo odlicna sostojba so novi gumi i dobra oprema vredi da se vidi
Нема посетени огласи
Кон почеток