Македонски | Shqip | English |

Imt 539

Се продава од: Ertan 13 јан 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Крушево
Возила : Трактори
Марка: IMT
Модел: 539
Traktorot e vo odlicna sostojba godina 86.
Нема посетени огласи
Кон почеток