Македонски | Shqip | English |

KUKA NOVA GRADBA VO CENTAROT NA GRADOT

Се продава од: KUKA 27 дек 14:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 7
Површина: 120 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Крушево
Kukata e vo centarot na gradot nova gradba so prekrasen pogled.Kukata e na dva sprata so vnatresni mermer skali.So dvorna povrsina od 100m2.
Нема посетени огласи
Кон почеток