Македонски | Shqip | English |

Kuka na dva sprata vo dobra sostojba

Се продава од: Koчо 08 јан 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

35 000 ЕУР

Број на соби: 6
Адреса: Питу гули бр 35
Површина: 260 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Крушево
Продавам куќа во добра состојба на 2 ката со многу убав поглед кон цело крушево во буквална смисла затоа што едноставно куќата е под хотелот монтана палас цената не е фиксна може да се договориме меѓута не со глеми отстапки телефонски број 078273342
Нема посетени огласи
Кон почеток