Македонски | Shqip | English |

Moderno namestena vila vo Krusevo itno

Се продава од: Kire 19 јан 16:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

700 ЕУР

Број на соби: 5
Адреса: Коча Миленку бр.14
Површина: 130 m2
Број на спратови: 2 спрат
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража, Шпорет / Камин, Нова градба, Самостојна куќа, Реновиран, Наместен
Греење: Струја
Локација: Крушево
Итно продавам комплетно наместена вила со 5 апартмани. Вилата е модерно опремена и се наоѓа во центарот на Крушево.
Вилата располага со:
- 5 апартмани (со сопствена кујни, купатила, греење, кабелска телевизија и интернет);
- паркинг простор
- големо дворно место

700 евра / квадрат
Нема посетени огласи
Кон почеток