Македонски | Shqip | English |

Kamin za parno

Се продава од: Кочо 17 јан 21:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

800 ЕУР

Локација: Охрид
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Kamin za parno TIMST 27kw. DOBRO SOCUVAN, koristen dve sezoni.
Нема посетени огласи
Кон почеток