Македонски | Shqip | English |

Farma za svinji

Оглас од претпријатие. Се продава од: agromila-trejd Вчера 14:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Свети Николе
boksovi za prasenje avtomacko hranenje silosi cekalista b-faza plastika i hranilki 150 kvadrati celata oprema e demontirana.
Нема посетени огласи
Кон почеток