Македонски | Shqip | English |

Hyundai Accent -99 ili zamena

Се продава од: mice 30 дек 17:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: Hyundai
Модел: Accent
registrirana na 22.12.2016 ispravna, so klima , za evropski pazar, ako moze so dogovor i zamena za lada niva.
Нема посетени огласи
Кон почеток