Македонски | Shqip | English |

VW Touareg

Се продава од: igor 25 дек 11:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touareg
Џипот е во екстра состојба направен FULL сервис регистрирана на Словенски Табли Може Дасе Царине. Може замена за помало возило....
Џипот е во македонија уште 7 дена..
телефон.. 078-695-564
Нема посетени огласи
Кон почеток