Македонски | Shqip | English |

Yiying skuter 150ccm3 so 1950km -10

Се продава од: Bobi 20 јан 17:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

800 ЕУР

Година: 2010
Локација: Свети Николе
Моторцикли : Скутер
Марка: Друга марка
Модел: Yiying
Prodavam skuter yiying 150 ccm3 so 1950 km , 2010 god, nikogas ne e registriran, garaziran, ne e farban, ne e pagan, originalni gumi, prv sopstvenik. Moze zamena za pogolem skuter, nad 300 ccm3, so moja doplata, moze i na bg tabli.
Нема посетени огласи
Кон почеток