Македонски | Shqip | English |

IVECO STRALIS

Се продава од: Sinisha 25 дек 15:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

35 000 ЕУР

Локација: Свети Николе
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
Prodavam vlekac IVECO STRALIS 450 Euro 5
so izminati 275000km
Godina na proizvodstvo 2009
Prodavam prikolica SMITZH godina na proizvodstvo 2007 so mnogu malku izminati kilometri
MOZE KOMPLET A MOZE I POEDINECNO
Cena za komplet: 35000 Eura fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток