Македонски | Shqip | English |

NOVOGODISEN POPUST NA PVC PROZORI I VRATI

Оглас од претпријатие. Се продава од: ПОРТАМАК 23 дек 14:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Свети Николе
Опрема : Врати/Прозорци и Осветлување
***НОВОГОДИШЕН ПОПУСТ НА СИТЕ ПРОИЗВОДИ***
Производство и монтажа на пвц прозори и врати од реномирани фирми. ГАРАНЦИЈА за квалитет, профили WINTECH, THERMICCO, DECCO и PROWIN со 6 комори, 7 комори и 8 комори, алуминиум прозори и врати.
Вршиме изработка и на пвц ролетни, алуминиумски ролетни, венецијанер, вариолајт, роло и ЗЕБРА завеси.
Бесплатна демонтажа на старите прозори.
________________________________________

Кои се придобивките на нашите купувачи?
✔ Поголема сигурност
✔ Поголема енергетска заштеда - помали сметки за греење и ладење
✔ Повеќе природна светлина со УВ заштита со прозорите на ПОРТАМАК
✔ Лесно одржување
✔ ЕКО систем - заштита на природата
✔ Долготрајност - одлична инвестиција
________________________________________

Уживајте во вашиот избор!
ПОРТАМАК
070/210287 078/433033

facebook page / facebook страна

Нема посетени огласи
Кон почеток