Македонски | Shqip | English |

Niva so vikendicka vo Sveti Nikole

Се продава од: Александар 09 јан 13:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: место викано Мавровица
Површина: 1800 m2
Локација: Свети Николе
Се продава нива со викендичка, со вода и струја во неа, во близина на Свети Николе, во место викано Мавровица, погодна за секаква намена, површина 1800 m2. Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток