Македонски | Shqip | English |

Sarplaninci

Се продава од: Марио 10 јан 22:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

50 ЕУР

Локација: Свети Николе
Миленичиња : Кучиња
Се продаваат мали шарпланинци со врно потекло. На возраст од два месеци.
Нема посетени огласи
Кон почеток