Македонски | Shqip | English |

Alcatel Idol 2 Mini S

Се продава од: risto 11 јан 20:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 200 МКД

Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Марка: Alcatel
Модел: Idol 2 Mini S
Kupen od vip koristen e godina ipol se fukcionira kako sto treba ,socuvan
cena 2200 den
Нема посетени огласи
Кон почеток