Македонски | Shqip | English |

Sony Xperia E4

Се продава од: Simeon 20 јан 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 000 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Марка: Sony
Модел: Xperia E4
Cena:6000
Zamenuvam so:Galaxy J3 ,Huawei y6,Galaxy j5
Нема посетени огласи
Кон почеток