Македонски | Shqip | English |

Masina za Sadovi

Се продава од: Saso 11 јан 20:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 000 МКД

Локација: Гази Баба, Скопjе
Производи : Машини за миење садови
Марка: Друга марка
Модел: Candy
Koristena vo Ispravna sostojba se prodava zaradi kupuvanje na Nova.
Нема посетени огласи
Кон почеток