Македонски | Shqip | English |

Stolici fotelji armchairs kolltuqe karrige

Оглас од претпријатие. Се продава од: EMI MEDIA Вчера 20:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

600 МКД   2 700 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
ceni od / price from /
çmim nga: 600 den to 3000 den

поволни малку користени Удобни, меки големи фотељи столици за одмор во која човекот може да се навали за дома или канцеларија

little-used soft Comfortable, large soft armchairs chairs for relaxing in which man can be angled for the home or office


pak i përdorur të butë të rehatshme , të mëdha kolltuqe të buta karrige për të pushuar në të cilën njeriu mund të angled për shtëpi apo zyrë
Нема посетени огласи
Кон почеток