Македонски | Shqip | English |

Mobilni Telefoni po najdobri ceni

Оглас од претпријатие. Се продава од: Djezo Kom 30 мај 15:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone 6 Plus
iphone 6
iphone 6 plus
Samsung Galaxy s3, s4, s5, s6, s6 edge
htc m7, m8, m9
Sony z1, z2, z3, z4,
Lg g2, g2 mini, g3, g3 mini,
I mnogu drugi modeli na novo i polovno moze i zameni.
071 792 792
071 500 300
Prodavame i galanteria za mobilni.Mobilarata se naoga karsi salonot na T-Mobile na bit pazar do mesarnicata.
Нема посетени огласи
Кон почеток