Македонски | Shqip | English |

HUAWEI P9 LITE NOVI GOLD-BLACK NEVERLOCK MOBILFON

Оглас од претпријатие. Се продава од: mobilfon 13 јан 10:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

220 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Марка: Huawei
Модел: P9 lite
HUAVEI P9 LITE NOVI SO PISMENA GARANCIJA 24 MESECI OTVORENI ZA SITE MREZI.. 078 218 511=070 402 107=072 73 23 23=078 868 666=
Нема посетени огласи
Кон почеток