Македонски | Shqip | English |

SAMSUNG S7 EDGE G935F WHITE- NEVERLOK MOBILFON

Оглас од претпријатие. Се продава од: MOBILFON ! ! ! ! ! Денес 13:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

560 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Марка: Samsung
Модел: Galaxy S7 edge
SAMSUNG GALAXY S7 EDGE G935F NOV BEL SO 24 MESECI GARANCIJA RABOTAT NA SITE MREZI ..070 402 107... 078 218 511...078 868 666...072 73 23 23...
Нема посетени огласи
Кон почеток