Македонски | Shqip | English |

Kozna stolica fotelja sofa biro POVOLNO

Се продава од: Elena 17 јан 22:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Опрема : Маси и Столици
Se prodava kozna stolica fotelja, sofa ( zebra dezen) , biro
Dobro socuvani. Mnogu povolno
Нема посетени огласи
Кон почеток