Македонски | Shqip | English |

AKUMULATORI BANNER PROMO CENI

Се продава од: Abnor 17 јан 17:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Струга
Опрема : Резервни делови
PROMOTIVNI CENI NA AKUMULATORI BANNER ZA SITE VIDOVI NA VOZILA
44 AH 2 930 MKD
55 AH 3 550 MKD
62 AH 3 870 MKD
72 AH 4 730 MKD
80 AH 5 070 MKD
95 AH 5 860 MKD
100 AH 6 910 MKD
140 AH 8 940 MKD
180 AH 11 700 MKD
225 AH 13 000 MKD
Нема посетени огласи
Кон почеток