Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 TDI -06

Се продава од: Vasko Вчера 20:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сина
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Se prodava Audi A4 vo odlicna sostojba,kolata e kupena vo Italija potoa registrirana vo bugarija.so vasa doplata moze da se registrira vo makedonija.za povce inoformacii javete se .
Нема посетени огласи
Кон почеток