Македонски | Shqip | English |

Roland Praktika PR 00 1997 ITNO

Оглас од претпријатие. Се продава од: DE Print 06 јан 13:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

9 000 ЕУР

Локација: Струга
Se Prodava Roland Praktika PR 00 1997god
so vgradeno fabricno alkoholno vlaznenje + frizider
dimenzija 520 x 360
Masinata e vo odlicna sostojba i servisirana 2017 god valcite momentalno se vo slovenija na gumiranje site.
Masinata e uvezana od Germanija gi ima site servisni knigi.
NAPOMENA OVOJ MODEL E MNOGU REDOK!!
Нема посетени огласи
Кон почеток