Македонски | Shqip | English |

KUKA VO STRUGA

Се продава од: Nikoletka 20 јан 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 8
Површина: 300 m2
Број на спратови: 1 спрат
За живеалиштето: Самостојна куќа
Греење: Друго
Локација: Струга
Се продава куќа во Струга на ул. Ѓорѓи Петрески.
Куќата е на површина од 140 м2- има подрум, високо приземје и спрат, а во доградбата има приземје и два спрата. Има можност за надградба уште еден спрат. Подот во ходниците е мермерен, а во собите е паркет. во целата куќа. Има и гаража. Има дворно место 180 м2.
За повеќе информации јавете се на телефон.
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток