Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EUGEN 2011 STRUGA

Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI ,, EUGEN 2011,,STRUGA 09 јан 10:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: STRUGA
Површина: 70 m2
Локација: Струга
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI ,,EUGEN 2011,, STRUGA IMA POTREBA OD STANOVI OD 60 DO 70 M2.
070984931
Нема посетени огласи
Кон почеток