Македонски | Shqip | English |

KLIMATIZIRANI EKSKLUZIVNI APARTMANI STRUGA

Се продава од: Borce 20 јан 00:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

25 ЕУР

Локација: Струга
Izdavam Klimatizirani luksuzni apartmani vo Centar Zenska plaza.Cena samo 20 evra za dve osobi na den!
070456689 Borce
Нема посетени огласи
Кон почеток