Македонски | Shqip | English |

Opel Tigra za merak

Се продава од: gligor 11 јан 16:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 300 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Босилово, Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Tigra
Kolata e vo odlicna sostojba kako na slikite so komplet ful oprema vo sekoj moment moze da se proba i vidi, prioritet zamena za pogolema kola
Нема посетени огласи
Кон почеток