Македонски | Shqip | English |

VW New Beetle -99 2.0 cm3

Се продава од: Boris 17 јан 14:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ново Село, Струмица
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: New Beetle
Kolata e registrirana i e vo odlicna sostojba, so servisna knishska i cela dokumentacija, so letni i zimski gumi.
za povekje informacii javete se na gorenavedeniot broj.
Нема посетени огласи
Кон почеток