Македонски | Shqip | English |

Audi Q7 .3.0 TDI -S.LINE

Се продава од: Tomas 11 јан 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

33 000 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: Q7
Se prodava Audi Q7 3.0 tdi s.line
full oprema godna na poroizvdstvo
km 306 500 realni prv gazda kupeno od salon
od Makedonija
registrirano so zelen karton


informaci na VIBER 070 266 984
Нема посетени огласи
Кон почеток