Македонски | Shqip | English |

VOLVO V60 - R DESIGN

Се продава од: Vlado 07 јан 16:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

11 500 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Бела
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Volvo
Модел: V60
Karoseriski perfektna , bandazhi 18 inci , gumi na 70-80 % .
Нема посетени огласи
Кон почеток