16 Jan 21:56 Vetura , Kërçovë , Drugovë

Tovarno kombe Subaru Libero -95

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 22:24 Vetura , Kërçovë , Drugovë

Mercedes-Benz S 400 cdi -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 16:28 Vetura , Kërçovë , Drugovë

Jeep Cherokee 2.8

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Nën 03:16 Vetura , Kërçovë , Drugovë

LADA 111 -01 ITNO

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 23:46 Vetura , Kërçovë , Drugovë

LADA 110 ODLICNA SOSTOJBA -01

350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Pri 22:34 Vetura , Kërçovë , Drugovë

Audi A4 -98

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 21:40 Vetura , Kërçovë , Drugovë

VW Vento 19tdi -97

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Dhj 21:12 Vetura , Kërçovë , Drugovë

BMW 325 TDS -97

2 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 20:09 Vetura , Kërçovë , Drugovë

VW Sharan -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 03:32 Vetura , Kërçovë , Drugovë

Renault Megane 1.6 -96

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 01:31 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Kërçovë , Drugovë

Rolbard

200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Qer 14:24 Vetura , Kërçovë , Drugovë

VW Golf 4 -01

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim