10 Jan 12:38
Link:
Vetura , Strugë

Fiat Grande Punto 1.3 jtd 125.000 km prv gazda

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Dje 19:17 Vetura , Strugë

BMW 520i

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:28 Vetura , Strugë

FICO EKSTRA

1 300 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Jan 22:56 Vetura , Strugë

VW Passat

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 15:56 Shtëpi , Strugë

Kuka so plac Shtepi dhe pllac

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Jan 15:44 Shtëpi , Strugë

Kuka vo Struga Shtepi ne Struga

300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
18 Jan 12:54 Banesa , Strugë

Novа gradba nov stan vo Struga

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
18 Jan 12:40 Vetura , Strugë

Audi A4 1.9 tdi -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 20:33 Vetura , Strugë

Fiat Palio moze zamena

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 20:12 Vetura , Strugë

Fiat Palio

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 20:10 Vetura , Strugë

Audi A4 2.0 TDI -06

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 18:48 Vetura , Strugë

VW Golf 7 1.6 TDI 77kw 105ks

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Jan 17:35 Vetura , Strugë

BMW 320 D -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 12:03 Vetura , Strugë

Nissan Navara

12 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 11:53 Shtëpi , Strugë

KUKA VO STRUGA

Numri i dhomave: 8
17 Jan 10:32 Vetura , Strugë

Audi A5 Sportback 2.0 TDI

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 19:31 Vetura , Strugë

Chevrolet Aveo 1.2 49000km

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Jan 18:19 Vetura , Strugë

BMW E 90 320d

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 18:03 Vetura , Strugë

BMW X5

10 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim