Në fillim
Duke u ngarkuar...
Duke u ngarkuar...

Shtepia prej 280m2

Shitet Nga hismen Më 05 Qer 22:14 Fshini, Ndryshoni ose Ripërtërini Shpalljen Tuaj
Çmimi:

175 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: ulica 109 nr 12
Sipërfaqe: 280 m2
Lokacioni:: Tetovë
shitet shtepia me siperfaqe 280 m.katror dhe obor 57 m.katror dhe me lokal me siperfaqe me 22 meter katror ne afersi te shkolles naim frasheri ne tetov ruga 109 nr 12 shtepia i posedon te gjitha dokumentet mundet ndrim me pllac dhe vetur deri ne 40.000 euro chmimi 175.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara