Në fillim
Duke u ngarkuar...
Duke u ngarkuar...

Shtepia prej 280m2

Shitet nga: hismen 05 Qer 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
b75f763ac9f24ecb800174349b4fb233 d033bce20c334bf2902a4e52586e24bb d0196e97c8414a21a38ecddafbc72c75 92a63388acf4494d8f5a7cd88d2a0fd9 X
Çmimi:

175 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: ulica 109 nr 12
Sipërfaqe: 280 m2
Komuna: Tetovë
shitet shtepia me siperfaqe 280 m.katror dhe obor 57 m.katror dhe me lokal me siperfaqe me 22 meter katror ne afersi te shkolles naim frasheri ne tetov ruga 109 nr 12 shtepia i posedon te gjitha dokumentet mundet ndrim me pllac dhe vetur deri ne 40.000 euro chmimi 175.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara