Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

Lek protiv opaganje na kosa

Се продава од: viktorija 29 ное 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
d7eed1f6ab8b408bb670d2e29413214d X
Цена:

350 МКД

Локација: Велес
Прв степен на опаѓање:
1.100 % природен lek без хемикалии,помага против опаѓање и спречува ќелавост,ги зајакнува фоликулите на косата,го чисти скалпот и го отстранува првутот,цена 350 ден+птт.
Втор и трет степен на опаѓање:
2.Лекот е 100% природен и составен е од концентрат од билки и чаеви,ја враќа косата и спречува ќелавост,цена 1800 ден+птт.
Нема посетени огласи