Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

POKRIVANJE SO LIM PLAKJANJE DO 48 RATI

Оглас од претпријатие. Се продава од: METAL KONSTRUKTOR 13 фев 10:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
c9ca2b88fa734168a2e186033ab8e34a 2143fe88a2c54acf9fafe73f3b084998 1a69e0ac69b243dcaf72d0d71e779a89 7a616be4dde04821ace2f68b48739a04 9fa35f1dfc354827a3842379fb4d027d 92ef75de27d5496d9b61fb98f6da9949 6367575700504b688de7c6013f98b9c3 f46edef7bfcb4aa1925cef946dabc21e X
Цена:

12 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Услуги : Занаетчии
ДОКТОРИ ЗА КРОВОВИ!!!
ПОКРИВАМЕ КУЌИ, ЗГРАДИ, МАГАЦИНИ ..

ПОКРИВАМЕ КРОВОВИ СО:
- ЖЕЛЕЗАРСКИ ПЛАСТИФИЦИРАН РЕБРОВАН ЛИМ,
- ТЕРМО ЕКО ПАНЕЛИ
- СИТЕ ЛИМЕНИОПШИВКИ
- СИТЕ ВИДОВИ ОЛУЦИ

ИЗРАБОТУВАМЕ СЕКАКВИ КРОВНИ И ДРУГИ КОНСТРУКЦИИ - ДРВО, ЧЕЛИЧНИ ПРОФИЛИ

РАБОТИМЕ БРЗО, КВАЛИТЕТНО

* ВАЖНО!!!
- ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ БАНКАРСКИ ПОТРОШУВАЧКИ КРЕДИТ
Нема посетени огласи