Се поврзува...

Atraktivni kuki vo Butel 2

Оглас од претпријатие. Се продава од STI REAL ESTATE на 10 апр 09:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

515 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Адреса: Бутел 2
Површина: 600 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Се продаваат две атрактивни куќи(лепенки) во Бутел 2,со површина од 600 М2(куќа со површина од 3x230 и 1x120). Куќите се идентични и поседуваат подрум(230 м2),приземје(230 м2),спрат(230 м2) и подкровје(120). Поседуваат две посебни простории за кортел за парно греење,две гаражи,деcет дневни соби,осум спални,четири кујни со трепезарии,шест купатила,десет тераси и дворно место од 370 М2. Поседуваат посебно парно греење(комбинација нафта-струја и соларно греење). Изградени во 2002 година со сите технички стандарди за изградба.

http://sti.mk/item.php?id=35

Нема посетени огласи