Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

PARKET, SOBNI VRATI, GAZISTA, MEBEL, IVERKA

Оглас од претпријатие. Се продава од: MENSEN - МЕНСЕН 27 јан 15:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
4a7c3dcbfb7845f69482295cdd292c1c dc792053a02248f2ac9d2b9cf628fb46 d3200d2200d344e6824c7697b29135c7 0535b40170e1465793bb3d29137edc82 bb02da98af70437ea3deb4778de0c55e 5f0bcfe0e4ff40adb16520c0ca9de092 a76804bcb92842839d3a1354b6b9bc4d 74e2c983d35b4d1e9dab5c36a31f961d db7043245a64468f8871c2839ed32d86 dd8ec2dbdfcb46da96c40ecf6d1dd3c6 4f11f9cb944247f3918c6e3653c172dd X
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Производи : Друго
МЕНСЕН - Кавадарци ви нуди:

* Буков парен и сушен паркет од повеќе димензии :
Д 350,300,250,220,200 X Ш 42 Деб 21
во сите класи. Имаме и други димензии во зависност од вашите потреби по предходен договор. Истиот е од наше сопствено производство.


* Собни ентериерни врати од дрвена основа и медијанска облога. Рустикални со структури. Фурнирани храстови. Имаме повеќе модели на избор. Медијапански гравирани. Медијапнаски рамни. Боја по ваша желба. Со полукружни первази, со лиени вдлабнатини и достапни цени, и гарантиран квалитет.

* Менсен врши продажба на разни медијапан плочи, оплеменета иверица, осб плочи, суровинска иверица, лесонитни плочи во многу бои, дезени и со разни декори од новите колекции на КРОНОШПАН. За истите вршиме кроење и кантирање по ваши димензии. Можност, за одложено плаќање.

* Дрвени газишта за саклила, од масивно дрво. Бука или смрча. Зависно од големината газиште и услугите дали со завршно лакирање и вклучена монтажа ќе договориме пристапни цени.

* Произведуваме и мебел по нарачка, вие кажете ја вашата идеја и замисла, а ние ќе ги земеме димензиите од кај вас и заеднички ќе го реализираме сето тоа.


За сето ова и било какви ваши потреби од дрвната индустрија побарајте не ќе се договориме !

Погледнете ги нашите производи на нашиот сајт, и нашит фан сајт на фб.

http://www.facebook.com/mensenmk

http://www.mensen.mk/

http://www.mensen.mk/

Нема посетени огласи