Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

KUKA VO TURISTICKA NASELBA PRETOR

Се продава од: Zlatko 29 мај 21:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
e9fa962ea6324ab791faa47e63f3a457 01e8f57cc9354466a7637b46457d4503 1d1ccfdaa929432fa72ba19db0fd3f8b X
Цена:

-

Број на соби: 5
Адреса: t.n.Pretor
Површина: 140 m2
Локација: Ресен
Prodavam kuka vo turisticka naselba Pretor so pogled na ezero i ubavo sreden dvor poradi zaminuvanje vo stranstvo
Нема посетени огласи