Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

PLACEVI - PROEKT KUPI KUKA-KUPI STAN

Оглас од претпријатие. Се продава од: АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ 26 фев 17:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
4d6cf9f55bf94694bbe2694784e761ce X
Цена:

-

Број на соби: 1
Адреса: SKOPJE
Површина: 300 m2
Локација: Скопје, Скопjе
AMBIENT NEDVIZNINI NUDI PLACEVI ZA GRADBA NA INDIVIDUALNI KUKI SO PROEKTOT KUPI KUKA-KUPI STAN,VO SITE REONI OD GRADOT........
TEL.ZA KONTAKT 070233787
Нема посетени огласи