Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

Prodavacka za rabota vo butik vo GTC

Оглас од претпријатие. Се бара работа од: GTC Skopje 15 апр 09:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
X
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Друго
Se bara prodavacka za rabota vo butik vo GTC Skopje za pola rabotno vreme. Zainteresiranite da ispratat CV so fotografija na gtcskopje@hotmail.comPoznavanje na rabota so fiskalna kasa ke se smeta za prednost
Нема посетени огласи