Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

Bela teknika

Се продава од: Qenan 21 апр 18:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
8c273f577b1b4e56bbf126b39bed39a6 3c71a76c14354bf48cda3374b571af89 49e435e300a44ec68bcc235a01de0903 X
Цена:

-

Локација: Куманово
Производи : Фрижидери и Комори
Se prodava frizider za samoposluga dolga 2m visok 2m i sirok 64 santin, vo odlicna sostojba donesena e od svajcaria cena po dogovor.
Raftovi drveni 10m, visoki 2m, so 6 raftovi cena po dogovor
Нема посетени огласи