Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

Detski rekviziti za vo dvor

Оглас од претпријатие. Се продава од: Сан-Гор ИНГ ДООЕЛ Скопје 30 апр 12:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
9204ef75789f495799cb6ad1f836b6c5 65a4dd6b5f4040b5bc65b9a8d4020c86 cdeecf1ddad8480cbd337bc2ad84e501 85d857d7d7714fb184c7b7b38b1f1894 143071cae688443db53db3d4efeb8447 X
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Друго
Произведуваме и монтираме детски реквизити за разубавување на вашиот двор.Имаме програма за големи и мали дворови.Реквизитите се со наш транспорт и монтажа.
-нишалка со две седишта____17,800ден
-клацкалка со две седишта___12,800ден
-тобоган со должина 3м,стаза за качување 3м, изработен во вид на куќичка со висина 3м_______59,000ден
-комплет од реквизити(3во1)тобоган,нишалка и клацкалка_____82,600ден.
Нема посетени огласи