Кон почеток
Се поврзува...
Македонски | Shqip | English |
Се поврзува...

ROLETNI PVC PROZORI ALUPLAST VARIOLAJT VENECIJANER

Оглас од претпријатие. Се продава од: ИГ Инжинеринг 18 мар 11:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Врати/Прозорци и Осветлување
Производство и монтажа на високо квалитетни венецијанер ролетни со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои, а нудиме и монтажа на следниве артикли од увоз:
-Зебра(Sun strip)завеси, ролозавеси, дрвен венецијанер со ширина 25мм,35мм i 50мм и

____________________________________________

Воедно во можност сме да Ви понудиме и монтажа на надворешни пластични и алумински ролетни, роло комарници, фиксни комарници, врата и шибер комарници

ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ ГЕРМАНСКИ ПРОФИЛ И ОКОВ - БРЕНДОТ АЛУПЛАСТ :

1. Prozor ednokrilen 500 x 500= 52ev
2. Prozor ednokrilen 600x 600= 60ev
3. Prozor ednokrilen 600x 800= 65ev
4.Prozor ednokrilen 800x 800= 70ev
5. Prozor ednokrilen 800x 1000= 78ev
6. Prozor ednokrilen 600x 1200= 77ev
7. Prozor ednokrilen 800x 1200= 85ev
8. Prozor ednokrilen 800x 1400= 92ev
9. Prozor ednokrilen 900x 1400= 96ev
10.Prozor ednokrilen 1000x1000= 85ev
11.Prozor ednokrilen 1000x1400 = 101ev

12.Dvokrilen-Tprecka 1200x1200= 139ev
13Dvokrilen -Tprecka 1200x1400 = 151ev
14.Dvokrilen-Tprecka 1400x1400= 159ev
15.Dvokrilen-Tprecka 1600x1200 = 154ev
16.Dvokrilen-Tprecka 1600x1400= 168ev
17.Dvokrilen-Tprecka 1800x1400= 176ev
18.Dvokrilen-Tprecka 2000x1400= 185ev

19 Balkonska vrata ednokrilna 700x 2100=111ev
20.Balkonska vrata ednokrilna 800x 2100=116ev
21.Balkonska vrata ednokrilna 900x 2100=122ev
22.Balkonska vrata ednokrilna 800x 2200=118ev
23.Balkonska vrata dvokrilna 1200x2100 =200ev
24.Balkonska vrata dvokrilna 1400x2000=204ev
25.Balkonska vrata dvokrilna 1400x2100 =212ev
26.Balkonska vrata dvokrilna 1400x2200=220ev
27.Balkonska vrata dvokrilna 1600x2100 =212ev

28. WCVrata 700x 2050 102ev
29. WC Vrata 800x 2050 107ev
30. WC Vrata 900x 2050 112ev
31. WC Vrata 1000x2050 117ev

32.Vlezna vrata so ukrasen panel 900x 2100 265ev
33.Vlezna vrata so ukrasen pan 1000x 2100 270ev
34.Vlezna vrata so ukrasen pan 1100x 2100 275ev

35.Dvokrilna vrata vlezna 1350x 2100 480ev
36.Dvokrilna vrata vlezna 1400x 2100 485ev

____________________________________________

email: jovanov_petar@yahoo.com
или на
Тел.кон. 077/670-691 ; 076/752-978
Нема посетени огласи