Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

Kamion MAN 19-414

Се продава од: MILK-KOMERC 15 дек 21:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
9290257066bf47f0963502309546d232 3c25f9deae7e43b595846622ca823f0b bc30c131f979465cbe78cb19316a12c3 5c79a866231946e39b40ce2fb3c7e1e0 X
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Se prodava ekstra zacuvan kamion (teglac)MAN 19-414 proizveden 1999
so kompletna oprema
redovno servisiran
kompletiran so novi gumi
vredi da se vidi
Нема посетени огласи