Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

Kamion MAN 19-414

Се продава од MILK-KOMERC на 15 дек 21:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Se prodava ekstra zacuvan kamion (teglac)MAN 19-414 proizveden 1999
so kompletna oprema
redovno servisiran
kompletiran so novi gumi
vredi da se vidi
Нема посетени огласи